1.Program Lojalnościowy jest organizowany i zarządzany przez sklep Black-Town.pl.

2.Program Lojalnościowy opiera się na zasadach sprzedaży premiowej, w ramach, której w związku z nabyciem przez Państwa produktów w sklepie Black-Town.pl zostaną Państwu przyznane punkty („Punkty”). Przyznane punkty będą mogli Państwo wymienić na bony zakupowe („Bony”).

3.Informacja o ilości Punktów przyznawanych w związku z nabywaniem towarów zamieszczona będzie na stronie internetowej w opisie każdego produktu.

4.Punkty nie podlegają wymianie na pieniądze.

5.Ilość Punktów przyznawanych za nabycie towarów może być zmienna (np. podczas akcji promocyjnych).

6.Jeżeli zrezygnują Państwo z nabycia towarów, za które zostały Państwu przyznane Punkty, np. gdy odstąpią Państwo od umowy (zwrot towaru) sklep Black-Town.pl zastrzega sobie prawo do cofnięcia przyznanych Państwu Punktów.

7.Każde wydane 10 zł w sklepie Black-Town.pl to 1 pkt.

8.Uzyskane punkty można wymienić na bony pozwalające na rabaty przy kolejnych zakupach w sklepie Black-Town.pl, 1 pkt. = 0,40 zł.

9.Aktualną ilość punktów można sprawdzić logując się na swoje konto, w zakładce program lojalnościowy.

10.Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu oraz zawieszenia i zakończenia programu w każdym czasie bez podania przyczyny przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień Uczestników programu.

11. Korzystanie z rabatu nie łączy się z innymi promocjami.

12.W przypadku zmiany regulaminu nowy regulamin uczestnictwa zostanie przekazany Uczestnikom co najmniej na 14 dni przed ich wejściem w życie.